מחשבון משכנתא - מתן ייעוץ משכנתאות

מחשבון משכנתא

האם מחשבון משכנתא מנבא בצורה מדויקת את ההחזר החודשי? במילה אחת: לא. מחשבוני משכנתא אמנם מחשבים בצורה מדויקת את התשלום החודשי הבסיסי, אך תמיד הבנק מצמיד את אותו הסכום למדד מסוים. כתוצאה מכך, גובה התשלום החודשי משתנה עם הזמן (לרוב הוא גדל).

סוגים שונים של מחשבוני משכנתא

מחשבון משכנתא קלאסי

מחשבון משכנתא שמאפשר להזין נתונים כגון סכום ההלוואה, תקופת ההחזר הרצויה, החזר חודשי רצוי, מדד וריבית נתונה ולראות כיצד שינוי אחד הפרמטרים משפיע על האחרים. זהו כלי בסיסי שמאפשר ללקוח לתכנן את היקף החזרים בהערכה גסה. על סמך הנתונים המתקבלים ניתן לבנות תקציב מאוזן שלא יפגע בהוצאות השוטפות של משפחה, אך יחד עם זאת, יאפשר לפרוע את ההלוואה בצורה מיטבית.

לעמוד מחשבון משכנתא קלאסי

מחשבון ריבית נומינאלית לאפקטיבית

מחשבון ריבית נומינלית לאפקטיבית נותן מאפשר לכם לחשב את הריבית האפקטיבית הנגזרת מריבית נומינלית נתונה. להזכירכם, ריבית נומינלית, או בשמה השני, ריבית נקובה, מופיעה בחוזי ההלוואה ואינה לוקחת בחשבון את מועדי חיוב הריבית או עמלות כאלה ואחרות. את הריבית האפקטיבית משלמים בפועל, בהתחשב במועדי חיוב הריבית ובהיטלים שמתווספים אליה.

לעמוד מחשבון ריבית נומינאלית לאפקטיבית

מחשבון משכנתא לעומת שכירות

מחשבון משכנתא לעומת שכירות נותן לכם אפשרות לראות מה משתלם יותר לאורך זמן: לקנות דירה באמצעות משכנתא, או לשכור דירה. לא מדובר בשאלה טריוויאלית כלל ועיקר, זאת בהתחשב בהכנסות המשפחה, מספר הילדים, מקום מגורים מועדף או גודל הדירה. אז לפני שאתם רצים לחתום על זיכרון דברים, פשוט בדקו מה משתלם יותר. ייתכן שתופתעו ותגלו פרטים שלא חשבתם עליהם לפני כן.

לעמוד מחשבון משכנתא לעומת שכירות

מחשבון עמלת פירעון מוקדם

מחשבון עמלת פרעון מוקדם ממחיש בצורה קלה, ברורה ופשוטה מהו גובה הקנס שתיאלצו לשלם לבנק עבור החזר מוקדם של משכנתא. בהרבה מקרים עמלת הפירעון המוקדם היא הגורם המכריע שמשפיע על ההחלטה למחזר משכנתא או לא. זוכרים את הפתגם "החיפזון מהשטן"? לעתים קרובות אין צורך למהר ולרוקן את הארנק. בעזרת המחשבון תקבלו תמונה כללית של המצב הנתון ותקבלו החלטה מושכלת.

לעמוד מחשבון עמלת פירעון מוקדם

מחשבון קרן שווה

מחשבון משכנתא לפי קרן שווה יאפשר לכם לראות כמה באמת תעלה לכם המשכנתא, תוך התחשבות בריבית, תקופת החזר וכמובן, גובה הקרן השווה להחזר. שימו לב, מחשבון זה אינו מיועד למשכנתא בתשלום חודשי קבוע. בשיטת הקרן השווה ההחזרים החודשיים הולכים וקטנים עם הזמן, ואף משך החיים של ההלוואה קצר משמעותית.

לעמוד מחשבון קרן שווה

מחשבון רגישות משכנתא

מחשבון רגישות משכנתא מציג טבלת רגישות משכנתא ומאפשר לכם לראות כיצד שינויים מזעריים בריבית ובתקופה משפיעים על התשלום החודשי של המשכנתא. לא מדובר בזוטות, כי אם בכלי אופרטיבי שבעזרתו אפשר לחזות בהערכה גסה את גובה ההחזרים העתידיים ולהתכונן לשינויים אפשריים מבעוד מועד.

לעמוד מחשבון רגישות משכנתא

מחשבון ריבית אפקטיבית לנומינאלית

מחשבון ריבית אפקטיבית לנומינלית מחשב עבורכם את הריבית הנומינלית הנגזרת מריבית אפקטיבית נתונה שלפיה מחשבים החזרים במשכנתא. תוכלו לבצע שינויים במגוון הפרמטרים שמשפיעים על גובה ההחזרים ולהגיע לסכום אופטימלי שלא יפגע בניהול ההוצאות של המשפחה.

לעמוד מחשבון ריבית אפקטיבית לנומינאלית

מחשבון משכנתא פריים

מחשבון משכנתא צמודת פריים נועד על מנת לחשב מה יהיו תשלומי המשכנתא החודשיים שלכם בהתחשב בשינויי ריבית הפריים בתקופת החיים של המשכנתא. שים לב כי מחשבון זה מבוסס על משכנתא צמודת ריבית פריים.  ריבית זו נקבעת על ידי הבנקים ומשמשת בסיס לתמחור של עסקאות בעולם הפיננסי, לרבות סוגים שונים של הלוואות.

לעמוד מחשבון משכנתא פריים

 

מעוניינים במשכנתא טובה יותר, זולה יותר ובטוחה יותר – צרו קשר עוד היום עם המומחים של מתן משכנתאות

 

לקבלת הצעות

צור קשר עוד היום עם מתן משכנתאות ותגלה כיצד גם אתה יכול להשיג משכנתא זולה ואחראית