יתרונות שלנו - מתן ייעוץ משכנתאות

יתרונות שלנו

ייעוץ משכנתאות

לחברה מוניטין של 13 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה.

החברה זכיינית בלעדית של כ-600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק.

יצרנו מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ואנו ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם.

פיתוחים טכנולוגיים של מתן

כחברה מובילה בשוק פיתחה חברת מתן תוכנה מתמטית M-Optimum, המריצה במהירות מיליוני אפשרויות לתמהיל משכנתא, המתאים לפרופיל הפיננסי של הלקוח, ומציגה בפניו את התמהיל החסכוני ביותר עבורו. התוכנה יודעת לשלב בין פרמטרים שונים המתחשבים ביכולת ההחזר הנוכחית והעתידית שלו ובשינויים שעתידים לחול בחייו, בהוצאות שלו ובמקורות פרנסתו.

ההתנהלות מול הבנק

לאחר שנים של פעילות בשוק המשכנתאות, חברת מתן מקושרת עם הבנקים למשכנתאות בכל רחבי הארץ. נציגי החברה הם אלו שמנהלים עבור לקוחותיהם את ההליכים הביורוקרטיים הנדרשים לצורך קבלת המשכנתא. הליווי ללקוחות ניתן עד לקבלת הכסף וחוסך זמן רב וטרחה ללקוחות החברה.

האלגוריתם של מתן

אם תחפשו בוויקיפדיה, תגלו שמתכון להכנת עוגה הוא גם אלגוריתם. למה? כי אלגוריתם הוא שיטה. שיטה לבצע משהו במספר צעדים ידוע מראש. וזה נכון גם לגביי. רק שאני חי בעולם האלגוריתמים של המתמטיקה ומדעי המחשב. אני גם יודע לאסוף נתונים ולהריץ אותם דרך המחשב וגם לבצע חישובים מהירים על סמך הנתונים שקיבלתי.

שח-מט משכנתאות

ממש כמו שחיברו תוכנה חכמה שמאתגרת ומנצחת אלופי עולם בשח-מט, כך הצליחו לייצר אלגוריתם מנצח בתחום המשכנתאות. היופי באלגוריתם הזה הוא שהוא מסוגל במהירות רבה לאתר מבין למעלה מ- 20 מיליון אפשרויות, את תמהיל המשכנתא הנכון, החסכוני והמתאים ביותר עבורכם.

לקבלת הצעות

צור קשר עוד היום עם מתן משכנתאות ותגלה כיצד גם אתה יכול להשיג משכנתא זולה ואחראית